Auta-domy. Idealne na wakacje

Wakacje pod namiotem, wakacje w hotelu, wakacje w domku letniskowym. A gdyby tak wakacje w samochodzie? Nie musisz ze sobą niczego zabierać, bo wszystko masz przy sobie? Przemysł motoryzacyjny otwiera się na coraz to nowsze potrzeby klientów i w zamian zwykłej przyczepy kempingowej oferuje prawdziwe wille na kółkach. Takie auta to prawdziwe domy, tylko że na kółkach.

Okręgowa stacja kontroli pojazdów Warszawa Praga północ południe robi przegląd rejestracyjny angas.pl

Zdają się być idealnym rozwiązaniem na wakacje – dojedziesz w każde miejsce, śpisz kiedy chcesz, nie martwisz się o rezerwację hotelu. Płacisz tylko za paliwo i ewentualnie miejsce postojowe. Producenci zadbali, aby w kamperach niczego nie zabrakło.

Zbiorniki na wodę to podstawa – zawsze są dwa: na czystą i brudną. Podgrzewa się ją za pomocą bojlera lub grzałki, w trakcie jazdy. I obowiązkowo lodówka.

Wakacje w kamperze to częsty motyw amerykańskich filmów, ale i sposób na udane wakacje zarówno Amerykanów jak i Europejczyków, zwłaszcza z południa kontynentu. Od pewnego czasu także na polskich drogach zauważa się coraz więcej kamperów.

http://pranietapicerki-lublin.pl/pranie-tapicerki-samochodowej/

Post Author: Krystyna