27ulica.pl

-uliczne wiadomości-

Auta-domy. Idealne na wakacje

Wakacje pod namiotem, wakacje w hotelu, wakacje w domku letniskowym. A gdyby tak wakacje w samochodzie? Nie musisz ze sobą niczego zabierać, bo wszystko masz przy sobie? Przemysł motoryzacyjny otwiera się na coraz to nowsze potrzeby klientów i w zamian zwykłej przyczepy kempingowej oferuje prawdziwe wille na kółkach. Takie auta to prawdziwe domy, tylko że na kółkach.

Zdają się być idealnym rozwiązaniem na wakacje – dojedziesz w każde miejsce, śpisz kiedy chcesz, nie martwisz się o rezerwację hotelu. Płacisz tylko za paliwo i ewentualnie miejsce postojowe. Producenci zadbali, aby w kamperach niczego nie zabrakło.

Zbiorniki na wodę to podstawa – zawsze są dwa: na czystą i brudną. Podgrzewa się ją za pomocą bojlera lub grzałki, w trakcie jazdy. I obowiązkowo lodówka.

Wakacje w kamperze to częsty motyw amerykańskich filmów, ale i sposób na udane wakacje zarówno Amerykanów jak i Europejczyków, zwłaszcza z południa kontynentu. Od pewnego czasu także na polskich drogach zauważa się coraz więcej kamperów.

Świat diesla