27ulica.pl

-uliczne wiadomości-

Firmy deweloperskie w Polsce

Myślisz o zakupie nowego mieszkania z rynku pierwotnego i zastanawiasz się jakiemu deweloperowi warto zaufać? Podpowiadamy. Współcześnie na rynku polskim funkcjonują tysiące firm deweloperskich. Jedne mają za sobą dziesiątki lat doświadczenia, inne dopiero wkraczają na rynek.

Warto jednak zaufać tym firmom, które mają za sobą pomyślnie ukończone projekty. Oczywiście nie zawsze musi iść za tym bagaż dziesięcioletniego doświadczenia, jednak warto zwracać uwagę na te firmy, z których zadowolony jest już niejeden klient. Firmy deweloperskie, na które warto zwrócić uwagę to Atal S.

A. z Cieszyna, który cieszy się dwunastoletnim doświadczeniem w branży. Na uwagę zasługuje również mLocum z Łodzi, który oddał już do użytku ponad 3800 mieszkań i domów.

Warto także zwrócić uwagę na firmę WAN SA, która do tej pory ukończyła dwadzieścia projektów mieszkaniowych. Ponadto dzięki swojemu doświadczeniu i ciężkiej pracy, na uwagę zasługują także firmy 3D Developer, 3D-Inwestycje, 4Invest, ABM Investments, Agena Development, BDJ Sp. J, jak również Grupa Profit Development, która ukończyła osiemnaście projektów budowy mieszkań.