27ulica.pl

-uliczne wiadomości-

Najdroższe auta świata – czym przyciągają?

Dla niektórych auto ma być funkcjonalne, mieć dużo miejsca. I klimatyzację. Ma po prostu bezpiecznie nas zawieść do wybranego celu.

Jeśli dodatkowo mało pali – mamy auto idealne. Jest jednak grono osób, którym to nie wystarcza. Zapłacą każdą cenę, żeby ich auto było wyjątkowe na tle innych, bez względu na to ile pali i ile kosztuje.

Czym przyciągają potencjalnych klientów? Z pewnością unikalność. Najdroższe auta świata są produkowane w bardzo ograniczonej ilości – czasem wypuszcza się na rynek 100 sztuk, czasem 50. Niektórych jest zaledwie 30 a czasem i mniej.

Akcesoria montażowe do samochodu Odwiedź nasz sklep skoda online i zapoznaj się z atrakcyjną ofertą markowych produktów

Kolejna rzecz – osiągnięcie zawrotnej prędkości w kilka sekund. Rozpędzić się do 300 km/h w ok. 3 sekundy, to wyczyn godny nawet milionów dolarów.

Choć takie auta nie sprawdzą się na polskich drogach, w południowej Europie i za oceanem sprawdzają się. Ostatnią, czasem najważniejszą rzeczą, jest wygląd zewnętrzny. Drogie samochody są często małe, zgrabne, ale bardzo komfortowe.

Dwudrzwiowe kabriolety rozpędzające się nawet do 400 km/h to już prawdziwy synonim luksusu i czysta przyjemność z jazdy.

http://katalizatory-dolnoslaskie.pl/olawa.html